Joomla 3.5

Агроінженерія

19-23 вересня 2016 року Аграрний демонстраційний та навчальний центр спільно з фірмою Claas провів навчання для викладачів аграрних вищих навчальних закладів зі спеціальності 208 “Агроінженерія” на тему “Механіка, електрика та електроніка сучасної сільськогосподарської техніки”, в якому взяли участь 31 науково-педагогічний та педагогічний працівник.

Семінар відбувся на базі Державної наукової установи “Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого” (УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого). Навчання проводив Сергій Бутов, дипломований інженер Центральної Академії фірми Claas-Німеччина.

Під час проведення теоретичних та практичних занять викладачі отримали відповідний роздатковий матеріал у паперовому вигляді та на електронних носіях, а саме: з будови та роботи нових зразків комбайнів, тракторів і машин для аграрного виробництва, сучасних гідравлічних систем та систем автоматизації.

Кожному учаснику заходу на електронну пошту буде надіслано відповідні матеріали для проведення онлайн-тестування фірми Claas, яке дасть змогу отримати електронний сертифікат про успішне проходження семінару першого ступеня.

Всі слухачі відмітили високий науковий рівень такого навчання та його актуальність.

Опубликовано в Новини